آموزشگاه مجازی زبان های خارجی وافل۱ در واقع یک وب سایت آموزشی است که با استفاده از دانش و تخصص اساتید آموزش و مترجمانش تمام خدمات مربوط به زبان های خارجی را ارائه می دهد. در این آموزشگاه مجازی زبان تلاش شده است بیشترین انعطاف برای ارائه خدمات آموزشی به کار برده شود. در صورتی که مشغله کاری بالایی دارید و امکان حضور در موسسات آموزشی را ندارید می توانید بخش آموزش مستقیم و مجازی ما را مطالعه کنید، در صورتی که به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارید و می خواهید در منزل آموزش ببینید بخش تدریس خصوصی وافل بهترین گزینه برای شما خواهد بود، در صورتی که از نظر دانش زبانی در سطح بالایی هستید و و ترجیح می دهید با اساتید Native کلاس داشته باشید می توانید بعد از ثبت نام درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما و یا ایمیل مستقیم به مدیریت و یا حتی تماس تلفنی مطرح نمایید.

آموزش خصوصی در تهران و سایر شهرستان ها

در صورتی که زبان آموزان نیاز به دوره های خصوصی زبان انگلیسی دارند آموزشگاه مجازی وافل آمادگی دارد تا در مناطق مشخص شده در تهران و سایر شهرستان ها نمایندگان ویزه خود را در اختیار متقاضیان قرار دهد. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

برگزاری دوره های  خصوصی آموزش زبان انگلیسی در مقاطع راهنمایی دبیرستان و پیش دانشگاهی توسط مدرس زبان انگلیسی با بیش از ۳۰ سال سابقه و تجربه در حرفه ی مربوطه.

برگزاری دوره های آمادگی جهت شرکت در امتحانات پایان سال تحصیلی

آموزش حضوری و گروهی در تهران

افرادی که تمایل دارند در کلاس های گروهی شرکت کنند می توانند در دوره های گروهی آموزشگاه وافل ثبت نام کنند، این دوره ها تنوع بالایی دارند و با اساتید کاملا مسلط و حتی انگلیسی زبان برگزار می شوند لیست دوره های حضوری وافل عبارتند از:

 • دوره های آمادگی برای آزمون های بین المللی
 •  
 • دوره ویزه مکالمه زبان انگلیسی با مدرس Native
 •  
 • دوره های آموزش زبان انگلیسی با فیلم
 •  
 • دوره های عمومی زبان انگلیسی
 •  
 • دوره های مقاله نویسی با مدرس Native
 •  
 • دوره های تقویتی ویژه دانش آموزان مقطع راهنمایی و دبیرستان بصورت گروهی

توجه:

محل برگزاری دوره های فوق (حضوری) در تهران خ انقلاب- روبرو دانشگاه تهران- خ فخر رازی- پلاک ۸۵- طبقه ششم می باشد

آموزش مجازی زبان انگلیسی

آموزشگاه مجازی زبان های خارجی وافل در تلاش است تا با تعریف دوره های متنوع و با روش های مختلف پاسخگوی نیاز تمام اقشار جامعه جهت یادگیری زبان های خارجی باشند. آموزش مستقیم از طریق نرم افزار های همچون skype  و oovoo  و …از جمله مواردی است که در وافل برای افرادی که مشغله کاری دارند و نمی توانند در دوره های خصوصی و گروهی شرکت کنند در نظر گرفته شده است.

خدمات ترجمه:

ترجمه متون عمومی، تخصصی و پروژه های دانشجویی به زبان های انگلیسی، فرانسه، روسی ایتالیایی. عربی، ترکی استانبولی،

برای ثبت سفارش ترجمه، پس از عضویت در سایت به بخش سفارش ترجمه مراجعه کنید. در صورت داشتن هرگونه سئوال می توانید با بخش مدیریت سایت مکاتبه نمایید.

خدمات ترجمه همزمان ویژه همایش ها و کنفرانس های بین المللی:

آموزشگاه مجازی زبان های خارجی وافل با توجه به داشتن کادری حرفه ای متشکل از اساتید دانشگاه و مترجمین حرفه ای آماده همکاری با نهاد های برگزار کننده کنفرانس ها و همایش های بین المللی به زبان های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی و روسی است.

خدمات مشاوره در پایان نامه های کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی:

این بخش مشاوره در پایان نامه های کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی با اساتید با سابقه را بر عهده دارد. (برای اطلاعات بیشتر به بخش کارشناسی ارشد مراجعه نمایید).

دوره های متنوع آموزش زبان انگلیسی با پیامک های آموزشی

آموزشگاه مجازی زبان های خارجی وافل با بکارگیری از سامانه ارسال پیامک هوشمند اقدام به برگزاری دوره های اشنایی با اصطلاحات انگلیسی و زبان مطبوعاتی کرده است.جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

مدیر آموزشگاه مجازی وافل: سعید ضروری

۰۹۳۵۹۸۴۴۲۰۷

info@vafl.ir


۱- کلمه وافل VAFL در فارسی به معنای بزرگ و در انگلیسی اکرونیمی تشکیل شده از کلمات Virtual Academy of Foreign Languages است.